Bayram Msjlari | E-Net.Gen.Tr

Bayram Mesajları

Sevdiklerinizi Mutlu Edesiniz Diye..

 

1. Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun..

2. Oğuz beyli bozkurt soylu ey Türkoğlu, ocağın tütsün, soyun sürsün, kaderin gülsün ,başın dik anlın açık, kılıcın keskin, ocağın mutlu, Bayramın Kutlu Olsun..
3. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, kalbin nur, eviniz huzur dolsun Bayramınız kutlu Olsun..
4. Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, karbeyaz tüylerinde sağlık ve gagasında "İYİ BAYRAMLAR" temennisi var....
5. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun..
6. Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle samimi olsun ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Bayramın Kutlu Olsun..
7. Bugün ellerini her zamankinden çok aç, avuçlarına melekler gül koysun, gülü kokla yüreğin coşsun Bayramın mubarek duaların kabül olsun..
8. Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramın Kutlu Olsun..
9. Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun..
10. Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun

Sayfalar:  [1] [2]