Komil Msjlar | E-Net.Gen.Tr

Komik Mesajlar

 

1. Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar  mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

2. Şu anda elinde tuttuğun alet bir uzaylının cinsel organıdır. Her tuşa bastığında uzaylı zevk alıyor.  Eğer bu mesajı okurken gülüyorsan demek ki sende zevk alıyorsun..
3. Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körluk,  ibnelerdede bir anlık gülümseme yapar.
4. Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, 
çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.
5. Sayın abonemız son dönem faturanız 19.500.000TL.dır. Ödemelerinizi son iki iş günü içinde yapmanız rica olunur. Ödemenizi yaptıysanız bu uyarıyı lütfen dikkate almayınız. Teşekkürler. (Turkcell)
6. Şu anda her 100 kisiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalışıyor, 15'i sex yapıyor, 10'u araba sürüyor
4'ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.
7. BU GuZELLLiK,BU ZEKA,BU AKiL,HELE SU ANLAM DOLU GoZLERiN BuYuSu ALLAH BuTuN GuZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMiS.NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER? :)
8. Gencler size bir iyilik yapalim dedik suyunu cikardiniz..Bugunun yarini da var..INTIKAMCELL cok yakinda Turkcell'de..(19Mayis'ta)
9. Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, ,işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı,  çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!
10. Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.

 

Sayfalar:  [1] [2] [3] [4]