Yılbaşı Msjlari | E-Net.Gen.Tr yılbaşı, yilbasi, yeniyıl yeni yil, yenı yıl, yeni yıl, yılbasi, neol, yılbaşı sms

Yılbaşı - Yeni Yıl Mesajları

 

1. 2004 yili acilarimizla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2005 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yasaminda güzel yillar, mutlu yarinlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yilin sana ve tüm sevdiklerine saglik, mutluluk, nese, basari, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yillar!

2. 2004 yili acilarimizla, sevinçlerimizle geride kaliyor. Umarim 2005 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...
3. 2004'e ELVEDA, 2005 'e MERHABA!! Hosgeldin Yeni Yil...
4. 2005 yili öyle bir yil olsun ki, 2004 yilinin tüm olumsuzluklarini bize unutturabilsin.. Isteklerimizin gerçeklesecegi bir yil dilegiyle..
5. Bulutsuz gökyüzü senin olsun demistim; ümitlerin solmasin, tükenmesin diye. Yeni yilda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavusman dilegiyle.. Iyi yillar!
6. 2005 yilinda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavusman dilegimle. Iyi ve saglikli seneler!
7. 2005 yilinin saglik, mutluluk, basari ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Nese dolu yillar!
8.Baharda gelinciklerin en güzel baslangiçlari müjdelemesi gibi yeni yilda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve saglikli yillar!
9. Bembeyaz yagan kar, ne yasanmissa yasansin örter geçmisin hatalarini... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir baslangiç... Yeni yilin tüm insanliga ve ülkemize baris, mutluluk getirmesi dilegiyle yeni yilinizi kutlarim. Her sey gönlünüzce olsun!
10. Gelecegi olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dilegiyle. Mutlu Yillar!

Sayfalar:  [1] [2] [3]